Conventional Carbon Dating Services, Radio Carbon Dating Laboratory, Carbon Analysis, Kiev, Ukraine, LS Measurements, test, 
C14 Dating, C14, Radio Carbon Projects

Site Map

Радіаційно-аналітичні послуги


Радіаційно-гігієнічна лабораторія ІГМЕ АМН України - це радіаційно-аналітична лабораторія, яка проводить вимірювання радіоактивності в продуктах харчування та об'єктах навколишнього середовища та проводить випробування широкого спектру зразків.

Головним елементом політики лабораторії є впровадження високих стандартів якості, які відповідають сучасним стандартам, впровадженим та таким, що відповідають системі гарантії якості. Лабораторія приймала участь у багатьох міжнародних програмах порівнянь результатів вимірювань.

Лабораторія оснащена сучасним обладнанням для радіометричних визначень широкого спектру радіонуклідів в продуктах харчування та зразках навколишнього середовища. До складу обладнання входять гамма-спектрометри, рідинні альфа- та альфа-бета спектрометри. Проводяться рутинні визначення : гамма - випромінювачів в різних видах зразків, радону, урану та радію у воді, свинцю-210 , полонію-210 та ДПР радону та торону в повітрі, тритію, радіовуглецю і стронцію-90.

На оснащенні лабораторії методика, яку використовують у Чеській Республіці для визначення радонового ризику місць забудови. В основі методики - вимірювання вмісту радону в повітрі грунту. Використовується ідея багатьох вимірювань - наприклад: ділянка 6 соток - до 15 "точок" - місць відбору проб, для ділянок більшої площі відбір виконується за прямокутною сіткою 50 х 50 або 20 х 20 метрів. Роботи діляться на польові (відбір) і лабораторні (вимірювання). Такий поділ дає можливість виконувати роботи за яких завгодно умов практично цілий рік.

Оснащення лабораторії та досвід персоналу дають можливість проводити необхідні вимірювання для проведення комплексної оцінки умов праці за радіаційним фактором, при добуванні та переробці широкого спектру викопної сировини, зокрема це стосується шахт, ливарних виробництв, тощо.

Експертиза в лабораторії проводиться на основі сучасного обладнання та новітніх світових підходів. Завдяки міжнародній співпраці та дослідницькій практиці лабораторія налагодила стосунки з багатьма провідними лабораторіями Європи.

Для отримання подальшої інформації звертайтесь: за нашими координатами.


Аналітичні послуги

Лабораторія радіаційно-гігієнічного моніторингу Інституту гігієни і медичної екології АМН України ім. А.М.Марзєєва пропонує широкий спектр платних аналітичних послуг. Сучасна техніка і технологія дозволяє реалізувати високоточні вимірювання, а застосування методології гарантії якості / контролю якості (QA/QC) забезпечує гарантію якості результатів як для серії так і для поодиноких вимірювань (зразків). Ваші запити по суті процедур, які застосовуються і відповідних методів ми не залишимо без уваги.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ
Вимірювання радону в воді.
Радон-222, радій-226,228 і уран в воді (НРБУ-97)
Визначення суммарної альфа- і бета- активності


Тип скринінгу
Тип аналізу Чутливість або час вимірювань Вартість зразка
222Rn в воді 16 pCi/L $25
Альфа скринінг 16 pCi/L
$45
Бета скринінг 30 pCi/L $45
Гама-спектрометрія 12,000 секунд $45© 2000-2019 c14.kiev.ua • All Rights Reserved
Page last saved at: 26/01/2019


eXTReMe Tracker